سؤال پیشنهادات و انتقادات

27 آگوست 2012 20:09 #28204 توسط FeanoR
من همیشه صبرم زیاد بوده و اعتقاد هم به کارم داشتم...

دو تا زیر بخش جدید اضافه شد به این بخش که یکی ش فیسبوک و دیگری نظر سنجی هست، برای فعال تر و منظم تر شدن این دو زیر بخش اضافه شدن... البته این دو تا زیر بخش امیدوارم راه رو برای فعالیت شما هم باز کنه...

اگه جامعه مایکلی در اینترنت خبری نیست و فعالیت خاصی نداره... خودمون در اینجا برنامه ریزی میکنیم و هم پر خبرش میکنیم و هم فعالیتش رو در حدی میرسونیم که چندین برابر زمان حیات مایکل بشه...

هزار بار هم گفتم و دوباره هم میگم... مایکل و جامعه مایکلی الان بیشتر از هر زمانی به ما نیاز دارن... نه زمانی که خود مایکل زنده بودش.

ممنون از شما، مدیریت بخش...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: Elnaz, ++ sama, کوچکترین طرفدار, NicoleL2, شاپرک

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

29 آگوست 2012 11:53 #28344 توسط farzam
واسه بخش فيس بوك ميتونيم هر روز يك متن چند خطي از كارايي كه مايكل كرده و قرار بديم مثل اون پيج طرفداران ايراني مايكل
هر روز يك نفر بياد همينجا متني و كه اماده كرده بزاره من خودم اين كارو ميكنم اگه تاييد كني هر روز يك تيكه از زندگي مايكل
بعد كافي ه چند نفر از بچه هايي كه پيج و لايك كردن و آشنا هستن شير كنند پيجو... خوب ميشه فيس بوك

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

29 آگوست 2012 13:36 #28356 توسط Elnaz
همین پستهای روزانه‌ی فیسبوک امجی رو شیر کنید اونجا (عکسهای یادی از گذشته)

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com

29 آگوست 2012 18:09 #28375 توسط farzam
واسه پيج "مايكل جكسون و فيس بوك" ميگفتيد ديگه آره ؟؟؟؟

She works so hard, just to make her way
For a man who just don’t appreciate

29 آگوست 2012 19:58 #28391 توسط Elnaz
آره واسه هرجا

"Be Like Michael Jackson, "Be Mike-like
bemikelike.wordpress.com

07 سپتامبر 2012 12:56 #28880 توسط Ehsan
از مديريت درخواست ميكنم كه ضرب العجلش رو 4 روز متوقف كنه.چون مدير اين بخش براي اينكه مغز ترشحاتي بكنه فعلا به مسافرت رفته.خواهشا اين 4 روز رو جز وقت تلف شده حساب كنين.با تشكر از داور چهارم. ;))

شايد بهتر باشه تو زير گروه فيس بوك يه تاپيك با عنوان عكس هاي فيس بوك بزني وحيد.معمولا عكس هاي پاريس رو فيس بوك مياد و اگه تو بخش مذكور منتشر بشه بهتره.البته اينكار ملزمه ي ديگري هم داره كه شما بايد فيس بوك رو از تحريم دربياري.

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

07 سپتامبر 2012 18:25 #28900 توسط Jasmine Jackson-mjforever
من میگم یه سری عکس های نایاب مایکل منتشر بشه... با یه توضیح کوتاه. البته لوگوی امجی دات کام هم روش باشه...

mj for ever....

29 سپتامبر 2012 12:06 #29555 توسط Ehsan
در راستايه حمايت از مدير محترم بخش كه خيلي هم از پشنهادات استقبال ميكنن بنده پيشنهاد ميكنم كه اقاي مدير شما خواهشا خودتون گاها سري به فيسبوك بزنين.اگه به هر پروفايلي نگاه نكنين مشكل شرعي نداره. ;))

29 سپتامبر 2012 12:18 #29560 توسط FeanoR

Ehsan نوشته: در راستايه حمايت از مدير محترم بخش كه خيلي هم از پشنهادات استقبال ميكنن بنده پيشنهاد ميكنم كه اقاي مدير شما خواهشا خودتون گاها سري به فيسبوك بزنين.اگه به هر پروفايلي نگاه نكنين مشكل شرعي نداره. ;))

من که کلا فیسبوک فعالیت ندارم ولی عرفان فعالیت داره... ایده های در راستای بخش فیسبوک رو عرفان عملی میکنه...

04 اکتبر 2012 10:44 #29632 توسط Farnaz
نمی دونم چرا پیجهای دیگه ی مایکلی انقدر شلوغه اما ماله ما نیست!
بهتر نیست اسم پیج www.emjey.com فقط ام جی emjey خالی باشه؟! لایکا کمه کسایی که میان لایک می کنن و کامت می ذارن کمه
راجع به اون یکی پیح هم بهتره هر کسی هر چی دوست داره بیاد بذاره نیازی به برنامه ریزیای خاصی نیست بابا لایک اونجا هم واقعا کمه نمی دونم دلیل واقعیش چیه!

URL=https://img4up.com/]

[/URL]

مدیران انجمن: FeanoRکوچکترین طرفدار

Please publish modules in offcanvas position.